Kapasite: 3.000.000 Adet / Yıl
Vida Cinsi: M10 – M30, 7/16″-1 ¼” – UNF
Kol Boyları: 60 – 700 mm
Genişlik: 40 – 230 mm
Kalite: 8.8 – 10.9 – 12.9
Kaplama: Fosfat, Boya, Çinko, KTL, Geomet…vb.

 

TEKAY, mekanik ve havalı süspansiyon U-Civataları üretiminde dünyanın önde gelen, Türkiye’nin ise lider OEM üreticisidir. Ürün gamında; her türlü ticari araç, otobüs, dorse, çekici ve kamyon U Civatası bulunmakadır.

U-Civata bir güvenlik parçasıdır. Üretimi, kullanılan çelikten başlayarak yüksek kalite ve uzmanlık gerektirmektedir. TEKAY, belirtilen teknik özelliklerde, çeşitli ezme ve büküm formlarındaki her türlü U-Civatayı, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübeli üretim ekibi ile modern tesislerinde yüksek kalitede üretmektedir.

TEKAY’da tüm U Civata üretim prosesi, hammadde giriş kontrolden sevkiyata kadar, etkin bir ERP sistemi ile planlanır ve takip edilir. Ürün kalitesi, iç bünyede yapılan testler ve kontroller ile garanti altına alınır. Ürünler, müşteri isteğine göre paketlenerek, merkez sevkiyat deposu ve Eindhoven, Hollanda’da bulunan depo üzerinden en hızlı şekilde müşterilere ulaştırılır.

TEKAY, bu hızlı ve esnek üretim ve dağıtım kabiliyetleri sayesinde hem OEM ve OES sektörünün hem de yedek parça piyasasının taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. U Civata üretiminin yaklaşık %70 oranındaki payını, 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.